Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Policia kap 200 mijë euro heroinë në Shkup: E kishte një 37 vjeçar, në çantën e shpinës (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37 vjeçar nga Gostivari është arrestuar nga Policia në Shkup pasi është kapur në kushtet e flagrancës me 200 mijë euro kokainë me vete. Siç shihet nga pamjet, ajo ka qenë e mbështjellë me natriban të bardhë dhe autori i dyshuar në mbante në çantën e shpinës.

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë mbrëmjes së djeshme në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup është kapur heroinë në vlerë prej 200 mijë eurove. Për rastin në fjalë është arrestuar 37-vjeçari A.O. nga Gostivari.

“Të njëjtit i janë gjetur rreth pesë kilogramë heroinë me vlerë të rreth 200 mijë eurove, të cilën e mbante në një çantë shpine. Nga kontrolli në çantën e shpinës u gjet heroina, e cila ishte e paketuar në nëntë pako. A.O. është i privuar nga liria”, njoftojnë nga MPB.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img