Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Policia italiane ndalon shqiptarin për kontroll rutinë, nervozizmi para efektivëve e nxjerr “zbuluar”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia italiane ka arrestuar një 30 vjeçar shqiptar, pasi e ndaloi për një kontroll rutinë.

Por nervozizmi i shqiptarit e nxori atë “zbuluar”, pasi kjo bëri që efektivët të kontrollonin makinën e tij dhe të gjenin të fshehur kokainë.

Gjithashtu ata kontrolluan edhe shtëpinë e tij dhe gjetën lëndë narkotike të fshehur te sirtari i bufesë. Policia sekuestroi edhe 1300 euro, të cilat dyshohet se janë të fituara nga aktiviteti i paligjshëm.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img