Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Policia i bllokon makinën Albana Osmanit por shikoni ç’ndodh më pas

Lajme të ngjashëm

“Nuk janë xhirimet e “Lazarat Burning” por jam e shoqëruar nga Policia e Shtetit, pasi më bllokuan ‘Kerrin’”. Kështu shkruan moderatoja e njohur Albana Osmani për ndjekësit dhe fansat e saj.

Moderatores i kanë bllokuar makinën pasi ka patur një gjobë së cilës i kishte kaluar afati i maturimit por duket se ajo e ka marrë me sportivitet këtë situatë dhe madje ka shkrepur edhe këtë foto me policin që ndërkohë drejton makinën.

“Vetëm unë mund të buzëqesh në këtë rast, të ec në këmbë dy ditë si për ditë vere”, shprehet Albana.


Më shumë