Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Policia hyn në shtëpinë e 27 vjeçarit, i gjen 13 gram kanabis dhe e prangos (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arrestohet një 27 vjeçar në Divjakë pasi në banesë iu gjet 13.50 gram kanabis.

Policia bën me dije se, më datën 08.02.2018, nga kontrolli i ushtruar nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Divjakë, në fshatin Karavasta, në banesën e shtetasit Elio Tira u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale 13.50 gram lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sativa.

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:

-Elio Tira, 27 vjeç, banues në fshatin Karavasta, Divjakë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img