Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Policia greke sekuestron 119 kg drogë, në pranga 29 vjeçari shqiptar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ka sekuestruar 119 kg marijuanë në kufi me vendin tonë.

Droga e fshehur në një automjet ishte ndarë në 27 pako . Bashkë me sekuestrimin e lëndës narkotike është bërë i mundur dhe arrestimi i një 29 vjeçari me origjinë shqiptare.

Dyshohet se lënda e tipit maijuan e gjetur në mjet, është ngarkuar në kufirin e gjelbër pranë qytetit të Janinës.

Më shumë


spot_img
spot_img