Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Policia greke sekuestron 210 kg hashash, në pranga dy shqiptarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Greke ka sekuestruar sot 210 kg drogë llojit marjiuanë të cilat dyshohet se i përkasin 2 shqiptarëve.

Droga është sekuestruar në dy makina pranë kufirit greko-shqiptar, në afërsi të Janinës.

Gjatë kontrrollit në pranga kanë rënë dy shqiptarë Erald Gjergo, 30 vjeç dhe Malvin Tafa, 27 vjeç të dyshuar si posedues të lëndës narkotike. Ende nuk ka detaje të mëtejshme lidhur me ngjarjen.

Më shumë


spot_img
spot_img