Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Policia greke ndalon skafin me 1 ton drogë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ditën e sotme ka finalizuar me sukses një opercaion gjatë të cilit janë sekuestruar më shumë se 1 ton lëndë narkotike e llojit kanabis.

Mësohet se lënda narkotike ishte duke u transportuar me skaf, i cili është pikasur një patrullë e policisë bregdetare greke, në bashkëpunim me shërbimin e ndjekjes kundër drogës.

albsig

spring

Sekuestrimi i lëndës narkotike është bërë në afërsi të ishullit Kithira, në jug të gadishullit të Peloponezit. Sipas mediave greke, nuk është dhënë ende asnjë njoftim mbi identitetin e skafit dhe as përbërjen e ekipazhit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img