Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Policia greke i vrau djalin, rrënqeth nëna e 39-vjeçarit: Mos e qani

spot_img

Lajme të ngjashëm

Familja e 39-vjeçarit Altin Mulla, i cili u vra nga policia greke pas shkëmbimit të zjarrit në kufirin grek-shqiptar ka hapur dyert e mortit.

39-vjeçari mbeti i vdekur pas shkëmbimit të zjarrit mes policisë greke dhe një grupi trafikantësh shqiptare me styre edhe Mulla.

Familja e viktimës është tronditur nga lajmi, pasi 39-vjeçari kishte vetëm tre muaj që kishte dalë nga burgu i Peqinit, ku kishte kryer dënimin prej 16 vjet e 8 muaj heqje lirie.

Teksa familjarët prisnin që ai t’i ktheje rrjedhës normale të jetës, 39-vjeçari nga Delvina kishte filluar sërish aktivitetin e paligjshëm të trafikimit të lëndëve narkotike.

Me zemrën e coptuar për vdekjen e të birit, Merzi Mulla u ka kërkuar të afërmve dhe miqve të familjes që mos qanin për djalin e saj.

“Mos qani asnjëra! E prita boll, nuk e deshi jetën”, është shprehur nëna e 39-vjeçarit.

Më shumë
spot_img
spot_img