Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Policia greke gjen dhe asgjëson parcelat e shqiptarëve me kanabis, arrestohen dy persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këtë herë parcelat me kanabis nuk janë zbuluar në Shqipëri, as në kufi me Greqinë, por tërësisht brenda shtetit helen.

Policia greke ka i ka zbuluar parcelat me kanabis sativa në zonën Agia Maria të Janinës. Parcela kishte 359 rrënjë të bimës kanabis, ndërsa janë arrestuar dy shtetasit shqiptarë të moshës 25 dhe 24 vjeç, të dyshuar si kultivues.

Më shumë
spot_img
spot_img