Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Policia greke arreston shqiptarin e rrezikshëm, e kërkonte Franca (Detaje)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arrestohet gjatë orëve të vona të mbrëmjes në pikën kufitare të Kakavijës një i ri shqiptar i shpallur në kërkim nga autoritetet franceze.

Mediat greke bëjnë me dije se policia e shtetit helen gjatë një aksioni të mirëorganizuar ka vënë në pranga një 27-vjeçar shqiptar.

Shqiptari kërkohej nga policia franceze pasi akuzohet për pjesëmarrje në organizatë kriminale, vjedhje dhe grabitje me armë në vitin 2017 dhe 2018.

Më shumë
spot_img
spot_img