Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Policia gjobit Monika Kryemadhin, nuk mbante maskë në publik

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

621ee5f3685821b717303c004cb944bb

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është gjobitur për mosmbajtjen e maskës në ambientet publike.

Policia e ka gjobitur Kryemadhin me 30 mijë lekë të vjetra, gjobë që do t’i shkojë në faturën e energjisë elektrike. të njëjtin ndëshkim ka marrë edhe kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi, raporton “News24”.

Gjatë ditës së sotme Kryemadhi u shfaq në një takim elektoral në zonën e Kombinatit pa mbajtur maskë teksa bisedonte me qytetarët.

Kujtojmë se ditën e djeshme, gjatë konferencës për media, kryeministri Edi Rama u pyet për këtë çështje dhe  tha se si Kryemadhi dhe presidenti Ilir Meta duhet të ndëshkohen, por janë autoritetet që e bëjnë këtë gjë dhe jo ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img