Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Policia gjen drogë dhe armë në shtëpinë e Alim Muhos, disa ditë më parë e grabitën tre persona duke u paraqitur si efektivë të policisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka gjetur 500 gram kanabis dhe një armë gjahu pa leje në shtëpinë e Alim Muhos në fshatin Luzat të Tepelenës, të cilit disa ditë më parë persona të armatosur i grabitën 2 milionë lekë të vjetra në shtëpi duke u paraqitur si efektivë të policisë.

Grabitja ndodhi rreth porës 1 të mensatës, teksa Alim Muho ndodhej i vetëm në shtëpi, pasi djali dhe nusja e djalit nuk ndodheshin në banesë.

Policia ka shpallur në kërkim S.Muhon, djalin e Alim Muhos, ndërkohë që po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë


spot_img

spot_img