Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Policia e Vlorës arreston 56 vjeçarin, një vajzë e mitur e kallëzon për ngacmim seksual

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 56 vjeçar ka rënë në në prangat e Policisë së Vlorës, pasi një shtetase e mitur ka bërë kallëzim për të për akuzën e ngacmimit seksual.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit T. Z., 56 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka bërë kallëzim një shtetase e mitur 14 vjeçe se ky shtetas e ka ngacmuar seksualisht”, njofton Policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme. Gjithashtu, është arrestuar dhe një 29 vjeçar nga Kukësi pasi është kapur në Sarandë duke drejtuar mjetin i dehur.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë, për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”, shtetasin J. Sh., 29 vjeç, banues në Kukës, pasi në lagjen nr. 1, Sarandë, u konstatua nga shërbimet duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur”, thuhet në njoftim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img