Hapësire reklamuese

Aktualitet

Policia e Vlorës aksion “blic” në magazinat dhe serat e qytetit, dyshime për kultivim kanabisi

Shkruar nga Newsbomb
Policia e Vlorës aksion “blic” në magazinat dhe serat e

Policia e Vlorë ka nisur një aksion ditën e sotme në të gjithë qytetin, kryesisht në ambiente të mbyllura si magazina dhe sera.

Urdhri është dhënë nga drejtori i Policisë së Vlorës Ermal Mucaj për të kryer kontrolle blic në ambiente të mbyllura.

Bëhet me dije se kontrollet do vijojnë në të gjithë qarkun, të cilat kanë në fokus dyshimet për kultivim kanabisi në ambeente të mbyllura.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese