Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Policia e Vlorës aksion “blic” në magazinat dhe serat e qytetit, dyshime për kultivim kanabisi

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorë ka nisur një aksion ditën e sotme në të gjithë qytetin, kryesisht në ambiente të mbyllura si magazina dhe sera.

Urdhri është dhënë nga drejtori i Policisë së Vlorës Ermal Mucaj për të kryer kontrolle blic në ambiente të mbyllura.

Bëhet me dije se kontrollet do vijojnë në të gjithë qarkun, të cilat kanë në fokus dyshimet për kultivim kanabisi në ambeente të mbyllura.

Më shumë