Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Policia e Tiranës arreston 80 vjeçarin, përndoqi dhe bëri veprime të turpshme me 2 vajza të mitura te “Rruga e Elbasanit”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 80 vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka kryer veprime të turpshme para dy vajzave të mitura. Ngjraja ka ndodhur në zonën e njohur si “Rruga e Elbasanit”.

“Më datë 25.05.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin B. K., 80 vjeç, sepse në rrugën “Dervish Hima”, dyshohet se ka përndjekur dhe kryer veprime të turpshme me 2 shtetase të mitura”, njofton Policia.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme. Ky rast është i disati që ndodh brenda pak kohësh në Tiranë, ndërkohë që në gjithë vendin janë shënuar disa raste të forta abuzimi dhe përdhunimi, ndaj vajzave të mitura.

Lexo edhe: E përdhunuan për 5 muaj, zbardhet dëshmia e 15-vjeçares në Mirditë

Lexo edhe: Rrëfimi tronditës i xhaxhait të së miturës që u përdhunua nga 5 persona në Mirditë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img