Hapësire reklamuese

Aktualitet

Policia e Shtetit uron mësuesit për 7 Mars, punonjësit u dhurojnë buqeta me lule (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
Policia e Shtetit uron mësuesit për 7 Mars, punonjësit

Policia e Shtetit  ka uruar sot të gjithë mësuesit për festën e 7 marsit. Në ditë plot emocione për ta,  punonjësit e Policisë kanë zgjedhur që t’i surprizojnë  mësuesit, duke iu dhuruar buqeta me lule.

“Mësuesit janë guri i themelit të çdo shoqërie, e cila prosperon vetëm përmes mirënjohjes ndaj atyre që dhanë të tashmet e tyre për të tjera të ardhme. Policia e Shtetit uron të gjithë mësuesit, GËZUAR 7 MARSIN.

Gjithnjë të gatshëm për bashkëpunëtorët tanë kryesor, për edukimin e një shoqërie larg fenomeneve kriminale dhe që shkolla të mbetet tempulli i dijes, ku sundojnë libri, rregulli dhe normat më të mira qytetare", thuhet në urimin e Policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese