Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Policia e Shtetit apel studentëve: Nxito, apliko për t’u bërë pjesë e jona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

490624dc6ceb291a8af9016df2d8cf73

Policia e Shtetit fton të gjithë studentët të aplikojnë për t’u bërë pjesë e policisë së Shtetit, aplikime të cilat janë hapur që prej datës 1 shkurt dhe vazhdojnë deri më datë 15 shkurt.

Me anë të një postimi në Facebook, policia tregon se studentët kanë shfaqur interes të lartë dhe brenda 5 ditëve kanë aplikuar rreth 120 studentë, të cilët kanë përfunduar universitetin dhe masterin me rezultate të larta në shkencat juridike, shkencat ekonomike apo në shkencat kompjuterike.

Njoftimi i policisë:

Nxito apliko dhe ti, bëhu pjesë e Policisë së Shtetit!

Në 5 ditët e para nga çelja e aplikimeve për t’u bërë pjesë e Policisë së Shtetit, kanë aplikuar online rreth 120 studentë që kanë përfunduar universitetin dhe masterin me rezultate të larta në shkencat juridike, shkencat ekonomike (degët ekonomi, financë) apo në shkencat kompjuterike (degët informatike, elektronikë).

Interesi i lartë i treguar nga të rinjtë për t’u bërë pjesë e Policisë së Shtetit, inkurajues për organizatën e Policisë.

Policia e Shtetit fton dhe nxit çdo student që përmbush kriteret të APLIKOJË ONLINE, deri në datën 15 shkurt 2019 në portalin aplikime.asp.gov.al

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img