Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Policia e ndalon për shpejtësi, i gjen dy kilogram kokainë, armë të lara në flori dhe 44 mijë dollarë (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

U ndalua për tejkalim shpejtësie nga policia e Teksasit, por 29-vjeçarin e tradhëton qëndrimi i nervozuar para tyre.

Sipas Departamentit të Policisë Port, Arthur Humberto Anteverde, 29 vjeç, “u shfaq shumë nervoz” kur u ndalua për shpejtësi mbi normat e lejuara rrugore të enjten në orën 9.18 të mëngjesit.

Oficerët kontrolluan dy shtëpi ku ai qëndronte. Në një shtëpi në Port Arthur, rreth 89 milje në lindje të Hjustonit, ata gjetën 44,000 dollarë para në dorë, si dhe një kilogram kokainë dhe një pushkë.

Ndërsa në shtëpinë tjetër në qytetin fqinj Bridge, oficerët zbuluan një pistoletë të veshur me ar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img