Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Policia e ‘kërkon me qiri’, Fjolla Morina bën jetë luksi dhe gjen ‘truprojë’; është aktori më i famshëm i filmave aksion në Hollivud

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

80e5e972dd74596e1c337b2ac5083655

Më shumë

spot_img
spot_img