Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

POLICIA DREJT PD-së! Berisha bën deklaratën e fortë: Banda të ARMATOSURA kanë HYRË NË SELI! Janë kërcënuar të rinjtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se të rinjtë demokratë janë kërcënuar brenda selisë blu nga persona të armatosur.

Ka qenë Belind Këlliçi ai që ka denoncuar i pari situatën dhe thotë se ka njoftuar policinë.

Situata dyshohet se ka ndodhur në zyrat e FRPD-së brenda selisë. Ndërsa Berisha tha se kush ka kërcënuar, “do të përgjigjet shumë rëndë”.

Sali Berisha: Rithemelimi i PD është jetik për Shqipërinë. Unë luftoj gjithë kohën me bandat e qeverisë, por bandat e qeverisë kanë hyrë edhe në seli. Prania e bandave të armatosura në seli është çëstje e veçantë. Të rinjtë njoftojnë se “erdhën na kërcënuan me armë”, sot, tani! Këta thonë që janë diku në një hapësirë tjetër. Këta që kërcënojnë të rinjtë do përgjigjen shumë rëndë.

Belind Këlliçi: Policia sapo telefonoi shefi i Komisariatit Nr.4.

Më shumë


spot_img

spot_img