Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Policia ‘blindon’ qendrën e Tiranës, shenjestra e atentatit vdes në spital, del FOTO: I shtrirë te Piramida, duke kërkuar ndihmë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a7359299635fc7f98ec4dbc22d15410c

Behar Sofia është personi që ka mbetur i vdekur pak më parë në Tiranë, si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Pamje e mëposhtme është shkrepur kur Sofia qëndronte në mes të rrugës i plagosur, ndërsa u kërkonte ndihmë kalimtarëve të rastit për ta dërguar në spital.

KUJDES PAMJE TE RENDA!

dfsfsdfsd.jpg

Njoftimi i Policisë:

Me datë 25.02.2021, rreth orës 09:00, në trotuar në afërsi të Piramadës është konstatuar nga sherbimet e Policisë shtetasi B. S., 66 vjeç,  i shtrirë në tokë, dyshohet i plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, i cili është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjeksore ku dhe ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie, të cilat kanë rrethuar zonën, me qëllim kapjen e autorit. Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore dhe vijon puna nga grupi hetimor, për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img