Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Policia blindon hyrje-daljet e Elbasanit, në shënjestër atentatori i Bujar Çelës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Elbasani është “blinduar” mbrëmjen e sotme nga efektivë të policisë, të cilët kanë ngritur postblloqe dhe po kryejnë kontrolle të shumta në disa akse rrugore.

Pikat kryesore të kontrollit janë ngritur në hyrje-dalje të qytetit. Shënjestër mbetet atentatori i Bujar Çelës, vëllait të Tao Çelës i cili u vra në rrethrrotullimin e Bradasheshit.

ata.jpg

Dje policia e shpalli në kërkim ndërsa sot publikoi emrin dhe foton e 37-vjeçarit Nuredin Dumani. Nuredin Dumani e ka pasur bashkëpunëtor Talo Çelën, i shpallur në kërkim për grabitjen në Rinas.

ai_copy.jpg

Më shumë
spot_img
spot_img