Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Policia blindon Gjykatën e Fierit, jepet masa për vrasësin dyshuar të Shkëlzen Kastratit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Fierit jep masën arrest me burg për Albert Zajën, i dyshuar si vrasësi i Shkëlzen Kastratit në Fier.

Masa e arrestit është dhënë për mbajtje pa leje të armëve luftarake, ndërsa kjo është hera e dytë që Zaja del para togave të zeza në Fier.

albsig

spring

Shoqërimi i tij në Gjykatë është bërë nën masa të rrepta të sigurisë. Për vrasjen e Shkëlzen Kastratit më 1 shkurt të këtij viti janë në kërkim edhe tre persona të tjerë të dyshuar Elson Xhecuka, Roland Cara dhe Elmir Tufa.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img