Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Policia bastis parukerinë për rregullat e Covid, gratë ia mbathin me bikutina dhe bojë në flokë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

195545e1729ae617d7883eee325555bd

Një skenë aspak normale dhe komike njëkohësisht është regjistruar në një sallon bukurie në Uells, i cili po vepronte në kundërshtim me rregulloren e Covid-19. 

Policia ra në gjurmët e tyre dhe ndërhyri duke e bastisur.

Me të parë efektivët, raporton Newsbomb.al klientët gra u larguan me vrap, madje duke harruar në kokë dhe bikutinat dhe flokët me bojë.

Salloni u gjobit me mbi 1,300 dollarë, ndërsa tre klientë morën gjithashtu gjoba.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img