Policia Bashkiake gjobit makinën super luksoze, parkuar gabim te 'Blloku' (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:33 25-02-2018 Policia Bashkiake gjobit makinën super luksoze, parkuar gabim te 'Blloku' (Foto)

Policia Bashkiake duket e vendosur të mos tolerojë shkelës të sinjalistikës rrugore në kryeqytet.

Gjobës nuk i ka shpëtuar as një makinë super luksoze “Lamborghini” e parkuar gabim përballë një biznesi në rrugën “Brigada e VIII” në zonën e ish-Bllokut.

asfrw3f3gf3h.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia Bashkiake gjobit makinën super luksoze, parkuar gabim te 'Blloku' (Foto)
Reshjet e borës gjatë natës, izolohet qarku i Dibrës dhe rruga nacionale »
Article Logic
Execution time: 0.011204957962036
array(1) { ["section"]=> string(82) "policia-bashkiake-gjobit-makinen-super-luksoze-parkuar-gabim-te-blloku-foto-111468" }