Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Policia bashkiake e Tiranës ndihmon një qytetar italian që i kishte humbur qeni, u gjet te Pazari i ri (FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c65e742b4c0cea13c1d524c62e98ae78

Ndodh edhe kështu: dje në mbrëmje, policët e bashkisë së Tiranës kanë ndimuar një shtetas Italian që i kishte humbur qeni i tij në zonën e Pazarit të ri.

Shpesh, jemi mësuar të kërkojmë ndihmë nga policia për të shoqëruar fëmijët nëpër shkolla, apo edhe për të ndihmuar prindërit kur të vjetrit apo fëmijët shpesh u shkëputen nga duart.

Por këtë radhë, policët kanë arritur të gjejnë qenin që I kishte humbur qytetarit dhe kanë pritur deri në ardhjen e tij për ta marrë në dorëzim.

145005811_216814166776853_8238916395494309935_n.jpg
144577998_3672327779511518_3810293809173796500_n.jpg
145660918_540862566874415_7960636674863755674_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img