Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Policia arreston Klisman Çunin, i shpallur në kërkim për plagosjen në Theth

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arritur të arrestojë pas më shumë se 2 muajsh Klisman Çunin, i cili akuzohet se ka plagosur me armë zjarri në 26 shtator Gëzim Ndrzajn.

Gjykata e Shkodrës ka dhënë “arrest me burg” për autorin pas zbardhjes së rrethanave të ngjarjes, pasi Çuni akuzohet për “Armëmbajtje pa leje” dhe “Plagosje e rëndë me dashje”.

Ndrezaj punonte si murator dhe dyshohet se konflikti mes tij dhe autorit ka ndodhur për prishje pazari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img