Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Policia arreston dy shokët e Aldi Ramës, ishin në makinë me 21-vjeçarin që vrau efektivin e policisë (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arrestuar 2 shokët e Aldi Ramës, Armando Markun dhe Kristian Sherin, të cilët ishin në makinë me 21-vjeçarin që vrau policin Saimir Hoxha.

Sipas hetimeve paraprake rezulton se kolegët e nën komisarit Hoxha qëlluan 9 herë drejt makinës së Aldi Ramës.

Të tre të rinjtë rezultojnë përdorues hashashi dhe të përfshirë në trafik droge.

21-vjeçari vrau policin Saimir Hoxha gjatë aksionit për zbulimin e parcelave me kanabis në Lezhë, ndërsa u vetëplagos me plumb në kokë pas disa orësh ndjekjeje nga Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA. Aldi Rama tashmë ndodhet në Spitalin e Traumës në Tiranë në gjendje kritike, pasi tentoi të vetëvritet, por mbeti i plagosur rëndë duke marrë dëmtime të shumta në kokë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img