Hapësire reklamuese

Aktualitet

Policia aksion nga Shkodra në Tiranë, arrestohen policë, një prokuror dhe biznesmeni i njohur

Shkruar nga Newsbomb
Policia aksion nga Shkodra në Tiranë, arrestohen policë, një

Një operacion është zhvilluar gjatë natës në disa qytete, ku kanë rënë në pranga policë, një biznesmen dhe një prokuror.

Bëhet me dije se nga ky operacion kanë rënë në pranga policë biznesmeni Pëllumb Gjoka dhe ish-drejtori i Forcave Operacionale, Olti Bistri.

Pëllumb Gjoka është një biznesmen shumë i njohur në vend dhe shpesh emri i tij është lakuar dhe nga politikanët, raporton Klodiana Lala për “Ballkanweb”.

Nuk dihen ende me çfarë akuzash janë arrestuar personat në fjalë, ndërsa pritet njoftimi zyrtarë nga policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese