Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Policia AKSION në zonat bregdetare për lirimin e hapsirave publike, SEKUESTROHEN shezlonge dhe çadra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shtetit ka nisur një aksion në zonat bregdetare për lirimin e hapsirave publike në plazh.

Bëhet me dije se Policia e Shtetit në bashkëpunim me atë bashkiaken po zhvillojnë aksion për lirimin e hapsirave publike në plazhin e Durrësit dhe në plazhin e Velipojës.

Policia ka sekuestruar shazlonge dhe çadrat e 3 subjekteve deri më tani që kanë zënë rërën pa leje. Ky reagim i Policisë vjen fill pas ngjarjes së rëndë në Velipojë, ku pas debatit mes dy pronarëve të hoteleve për shezlongët mbetën të vrarë katër persona dhe u plagosën dy të tjerë

Më shumë

spot_img
spot_img