Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Policia aksion në Tiranë, sekuestron kokainë dhe armë zjarri, 3 në pranga (Emrat)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

{mp4}55065{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img