Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Policia aksion në disa zona në Gjermani, arrestohet shqiptari, sekuestrohet droga dhe mijëra euro

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë Gjermane, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se policia ka zhvilluar një operacion anti-drogë në disa zona, ku janë arrestuar 6 person, gjerman, armen, ukrainas dhe shqiptar.

Mediat gjermane raportojnë se policia ka sekuestruar drogë, rreth 500.000 euro dhe makina luksoze.

Shqiptari, identiteti i të cilin nuk dihet ende, ndodhet në ambientet e paraburgimit dhe pritet të dalë para Gjykatës nesër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img