Hapësire reklamuese

Aktualitet

Policia aksion “Blic” në Pogradec, kërkohen persona me precedentë penalë

Shkruar nga Newsbomb
Policia aksion “Blic” në Pogradec, kërkohen persona me

Policia e Shteti po zhvilloi një aksion në Pogradec në kërkim të personave me precedentë penale dhe kultivues të drogës në qytet.

Mësohet se dhjetëra efektivë dhe disa patrulla janë angazhuar në këtë operacion.Sipas informacioneve parprake, kontrolle të befasishme po zhvillohen në objekte dhe bizenese të ndryshme.

Sakaq, ky operacion pritet të vijojë edhe në ditët në vazhdim.  Pritet një njoftim zyrtar nga autoritetet nëse ka patur persona të arrestuar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese