Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Policia aksion ‘blic’ në lokalet e Elbasanit, shoqërohen disa persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Elbasanit ka zhvilluar mbrëmjen e sotme një sërë kontrollesh të befasishme në disa lokale të qytetit dhe ambiente të tjera, duke shoqëruar disa persona.

Mësohet se aksioni është zhvilluar në ambiente ku mendohet se ushtrohet aktivitet i jashtëligjshëm apo qëndrojnë persona me rrezikshmëri të lartë dhe precedentë penalë.

Deri në këto momente raportohet për disa të shoqëruar, por është ende e paqartë nëse bëhet fjalë për një aksion rutinë, apo policia ka patur informacion për ndonjë person specifik që mund të jetë në kërkim.

Aksioni është duke vijuar edhe në këto momente.

Më shumë
spot_img
spot_img