Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Policia aksion anti-kanabis në Vlorës, zbulohen disa parcela me drogë (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës po kryen një operacion anti-drogë në zonën e Lumit.

Bëhet me dije se aksioni ka nisur orët e para të mëngjesit, ndërsa deri më tani janë evidentuar disa parcela të mbjella me drogë.

Droga është zbuluar pas kontrollit me dronë dhe helikoterë. Kanabisi është mbjellë në fshatin Gusman dhe Mazhar.

Nuk dihet ende nëse ka të arrestuar nga ky operacion. Sakaq pritet njoftimi zyrtar i policisë.

Më shumë

spot_img
spot_img