Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Polici tapë i dehur përplas makinën e patrullës dhe refuzon testin, kolegu i merr armën por ja çfarë ndodh më pas (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

dcc703bc77956aa8fe28d9dd7b9f2ae0

Çfarë ndodh nëse një oficer policie paraqitet i dehur në detyrë? Si duhet të procedojnë kolegët e tij?

Një ngjarje e tillë ka nodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një oficer policie shkon në komisariat i dehur, dhe pasi kishte përplasur makinën e partullës.

Video e kamerës në trupin e kolegut të tij ka kapur të gjithë ngjarjen, ndërsa është publikuar për herë të parë në YouTube, raporton newsbomb.al.

Ajo që bie në sy është qetësia e kolegut të tij, i cili fillimisht i kërkon policit të dehur të dorëzojë armën e shërbimit dhe elektroshokun. Polici i dehur refuzon të bëjë testin e alkoolit dhe drogës, e më pas shpërthen në lot.

Për më tepër ndiqni videon:

Më shumë

spot_img