Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Polici pezullohet nga puna, PUTHI një grua në vend që ta DËNONTE për shkelje të orës policore (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5b911f0863867ca10b116dfa4983965c

Një polic është pezulluar nga puna në Peru pasi u kap duke puthur një grua të re, të cilën duhej ta dënonte për shkeljen e orës policore në pandemi.

Pamjet e siguruara nga një kamerë sigurie tregojnë se polici po puthet me gruan pasi duket se ajo mundohet ta bindë zyrtarin që të mos e ndëshkojë në këmbim të puthjes.

Mediat e huaja shkruajnë se polici, ende i paidentifikuar është pezulluar nga detyra dhe po zhvillohen hetime për këtë rast.

Ibero Rodriguez, zyrtar për sigurinë e qytetarëve, tha: “Kryetari ynë, Luis Molina, e ka marrë vendimin për ta pezulluar menjëherë këtë polic. Ekzistojnë disa shkelje. Gruaja e re nuk e respekton distancën sociale dhe ai e lejon këtë gjë. Më pas, ai e heq maskën dhe ia jep një puthje. Ky veprim është shumë serioz në vete dhe për këtë arsye ai është pezulluar”. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img