Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Polici maniak në Kakavijë, kërkon seks në këmbim të kalimit ilegal në Greqi!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

244faf0ae04c6d2e3fb9c2a6c23f5dac

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një punonjës të Policisë së Shtetit, me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavi, Gjirokastër, i cili u ka kërkuar disa qytetareve marrëdhënie intime në këmbim të kalimit të tyre ilegal në Greqi.

Nëpërmjet kamerave të fshehta, emisioni investigativ faktoi se punonjësi ka lidhje të forta me grupet kriminale që trafikojnë njerëz për në Greqi. Duke shfrytëzuar këto lidhje, punonjësi u kërkon favore këtyre shtetasve.

Një qytetar i ka treguar Fiksit se pasi ka paguar 30 euro, polici i kufirit ka “mbyllur një sy” dhe e ka lejuar të kalojë në territorin grek. Ndërkohë, gruaja e tij ka kaluar në mënyrë të rregullt në kufi, me taksi. Aty ajo është ngacmuar seksualisht nga polici që i kishte lejuar bashkëshortin të kalonte “nga mali”.

Shikoni VIDEON:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img