Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Polici i 313-ës me koronavirus, vetëkarantinohen 12 kolegë të tij. ALARM dhe në burgun e Reçit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një polic i burgut 313 në Tiranë ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Efektivi mësohet se kishte të infektuar më parë gruan dhe djalin.

Sipas gazetares Klodiana Lala, polici është vetëkarantinuar bashkë me familjen. Ndërkohë mësohet se janë testuar 12 kolegë të tij, pasi kanë pasur kontakte me të.

Thuhet se polici nuk kishte kontakte të drejtpërdrejta me ambientet e burgut pasi merrej me librat e shërbimit.

Ndërkohë një polic i burgut të Reçit në Shkodër ka rezultuar negativ, megjithëse familjarët e tij kanë qenë të infektuar. Janë testuar 5 kolegë të tij, të cilët kanë rezultuar gjithashtu negativ, por megjithatë janë vetëkarantinuar.

Më shumë
spot_img
spot_img