Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Poker dhe bixhoz në lokal, procedohet penalisht pronari në Durrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bca6009ee4c9dd32ffcc0a6b7b613566

Policia vijon kontrollet në të gjithë Qarkun Durrës për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave të cilët vijojnë ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm të lojërave të fatit.

Procedohet penalisht 1 shtetas për veprën penale “Organizimi i lotarive të palejuara”.

Policia filloi procedimin penal në gjendje të lirë për shtetasin  D.Z., 28 vjeç, banues në fshatin Luz, Fushë Krujë, sepse në lokalin e tij ushtronte aktivitetin e kundraligjshëm të lojrave të fatit.
U sekuestruan në cilësinë e provës materiale një tavolinë pokeri dhe fisha bixhozi.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img