Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Pogba infektohet me koronavirus, Deschamps e lë jashtë skuadrës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

901db7459caa1d296d0429ec621e2737

Poul Pogba ka rezultuar pozitiv me koronavirus, ndaj trajneri i Francës Didier Deschamps e ka lënë jashtë skudrës.

Kështu mesfushori i talentuar nuk do të ketë mundësi të luajë në ndeshjet e radhës në Ligën e Europës.

Lajmin e ka bërë ne dije vetë trajneri Deschamps, pasi u pyet për mungesën e mesfushorit dhe arsyen në fjalë.

Futbollisti që është pjesë e Manchester United ka patur një nga sezonet më të vështirë për shkak edhe të dëmtimeve që pësoi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img