Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Po vjen Terminator 6, James Cameron zbulon titullin e ri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Filmi i gjashtë i Terminator është duke u realizuar, konfirmon regjisori legjendar James Cameron.

Megjithëse regjisori po punon për pasuesin e filmit Avatar, ai thotë se njëkohësisht po punohet për Terminator 6, nën drejtimin e Tim Miller.

Ky film do të jetë vazhdimi i Terminator 2: Dita e Gjykimit, Terminator 3, 4 dhe 5. Aktorja Linda Hamiltonin do të jetë sërish në rolin e Sarah Connor, së bashku me robotin e famshëm T-800.

Duke folur për Yahoo, Cameron zbuloi edhe titullin e ri të filmit. “Tani për tani po e quajmë Terminator: Fati i Zi”, tha ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img