Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Po vendoste një tendë, 54-vjeçari në Durrës bie nga kati i tretë dhe ndërron jetë

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën djeshme në Durrës, ku një 54-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë 54-vjeçari Petrit Lutfi Minçe, i cili ka qenë duke vendosur një tendë në një prej apartamenteve të lagjes nr.6, kur humbi ekuilibrin dh era nga kati i tretë.

Edhe pse është dërguar menjëherë në spital, ai ka ndërruar jetë. Minçe la pas 3 fëmijë. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë