Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po ushqente rosat me nënën, 3-vjeçari bie në liqen, humb jetën tragjikisht

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

efcab80eefaaa1ff8e50b64169bf021c

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli, ku ka humbur jetën një 3-vjeç.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ka ndërruar jetë tragjikisht 3-vjeçari Dylan Milsom, i cili ra në liqen, teksa ishte me nënë e tij duke ushqyer rosat.

Nënën e tij Shelley Nardini u përpoq të shpëtonte jetën e djalit të saj të vogël duke u hedhur në ujë, por nuk ia doli. Të dy, nëna dhe bir u dërguan me urgjencë në spital, por Dylan vdiq pak orë më vonë.

Screenshot_9.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img