Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Po transportonte emigrantë, shoferi rrit shpejtësinë për t’i shpëtuar policisë, pëson aksident tragjik, shtatë të vdekur dhe 7 të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik me 7 viktima dhe 7 të plagosur ka ndodhur në Greqi.

Mediat greke bëjnë me dije se një burrë me shtetësi moldave po transportonte emigrantë të paligjshëm dhe për t’i shpëtuar policisë ka ecur me shpejtësi dhe si pasojë është përfshirë në aksidentin tragjik.

Aksidenti ka ndodhur në Odon Egnatia. Shoferi për t’i shpëtuar policisë ka ecur me shpejtësi marramendëse deri në momentin që humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas.

Si pasojë e aksidentit humbën jetën 7 persona, shtetësia dhe identiteti i të cilëve nuk është bërë ende me dije.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img