Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Po transportonte emigrantë, 33-vjeçari humb kontrollin e “BMW” në aksin Librazhd-Qafë Thanë, dërgohen në spital 3 sirianë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotme në në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë. Bëhet me dije se një makine ka humbur kontrolline makinës dhe është përplasur.

Si pasojë është dëmtuar shoferi dhe tre shtetas të huaj sirianë të cilët ishin pasagjer në këtë automjet.

Si duket shoferi 33-veçar po kalonte në aksin Librazhd-Qafë Thënë në rrugën e papërfunduar për të shmangur policinë, por që janë aksidentuar.

Librazhd/ Informacion paraprak:

Më datë 03.10.2021, rreth orës 10:10 , në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë, në rrugen e re akoma të papërfunduar,  shtetasi E.H., 33 vjeç, banues në Korçë,  duke drejtuar mjetin tip “BMË”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë është dëmtuar vetë si  dhe janë dëmtuar lehtë tre shtetas të huaj sirianë të cilët ishin pasagjer në këtë automjet. Të dëmtuarit  ndodhen në spital për ndihmë mjeksore  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img