Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Po transportonte drogë, arrestohet shqiptari në Janinë, sekuestrohet mbi 48 kg kanabis

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke pas një operacioni anti-drogë që është zhvilluar në aksin Kakavijë-Janinë.

Bëhet me dije se policia ka sekuestruar 48 kg 850 gram marijuanë. Shqiptari po transportonte me mjetit tip “Seat Altea” drogën, ku droga ishte fshehur në një vend të bërë enkas.

Po ashtu u sekuestruan 300 euro dhe 1 celular. Policia vijon hetimet nëse ka persona të tjerë të përfshir.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img