Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po transportonin mijëra fara kanabisi me Land Rover në Dukagjin, kapen dy shkodranët (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës pasi u kapën në flagrancë me mijëra fara kanabisi në makinë Land Rover.

Ato ishin të paketuara në disa kuti dhe të mbështjella, ndërkohë që vlera e tyre kapte një shifër të konsiderueshme parash. Dyshohet se farat e bimëve narkotike do të kultivoheshin në zona të thella të Dukagjinit.

Një nga të arrestuarit është nga Malësia e Madhe ndërsa tjetëri është nga lagja Xhabiej në Shkodër. Personat e përfshirë në posedimin e farave të kanabisit u arrestuan pranë zonës së spitalit, ndërkohë policia vijon hetimet.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img