Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Po thyen rrjetin/ Opozita në protestë, çifti pas seksit te Plazza del në dritare, vajza lakuriq…(Filmohet gjithçka me VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

135a7886f18c18ce9a99d8dbbefbe64b

Teksa opozita mbajti pasditen e djeshme protestën e 6-të kombëtare, shumë kureshtarë e kanë ndjekur atë në rrugët e Tiranës dhe shumë të tjerë nga ekranet.

Mirëpo, dy ndjekës të veçantë të protestës po bëjnë tashmë xhiron e rrjetit. Kamerat kanë fiksuar një çift në katet e lartë të hotel “Plazza”, në kryeqytet që shihnin marshimin e protestuesve.

Në pamje duket që vajza është lakuriq, ndërsa pranë saj qendon partneri. Duket se pas momentit intim çifti është fokusuar tek tubimi i opozitës.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që kalimtarët shohin nga dritaret e kateve të larta të Plazzës momente të tilla në mes të kryeqytetit. Duket se klientët e hotelit janë ‘pa komplekse’ dhe nuk shqetësohen për daljet ne atë formë.  

Shihni videon!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img