Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Po tentonin të vidhnin një shtëpi, arrestohen dy persona në Himarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

186c90324f4ef514b625c59fdf98d8d2

Dy persona kanë rënë nga policia në Himarë, pasi kanë tentuar të grabisin në banesë.

Në pranga kanë rënë shtetasit G. T., 24 vjeç dhe L. B., 43 vjeç, banues në Fier.

Personat në fjalë janë konstatuar nga shërbimet e Komisariatit Himarë, duke tentuar të vjedhin në banesën e një shtetasi.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Himarë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve G. T., 24 vjeç dhe L. B., 43 vjeç, banues në Fier, pasi janë konstatuar nga shërbimet e Komisariatit Himarë, duke tentuar të vjedhin në banesën e një shtetasi,” njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img